Adrianna Biedrzyńska przeżywa trudne chwile. Dlaczego nie myśli o świętach?
Adrianna Biedrzyńska opiekuje się mamą Heleną Biedrzyńską, która jest chora.
Fot. AKPA

Adrianna Biedrzyńska przeżywa trudne chwile. Dlaczego nie myśli o świętach?

Dla Adrianny Biedrzyńskiej (60) kończący się rok jest dość trudny. Latem aktorka rozstała się ze swoim trzecim mężem Sebastianem Błaszczakiem (48). A teraz musi być przy mamie, która choruje. Co dolega Helenie Biedrzyńskiej?

Adrianna Biedrzyńska na pytanie o przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, odpowiada ze smutkiem. – Mam trudny czas. Teraz muszę się zająć mamą. Nie myślę o świętach. Muszę jakoś trzymać się w pionie – cytuje Adriannę Biedrzyńską magazyn "Dobry Tydzień".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska (@adrianna_biedrzynska)

Adrianna Biedrzyńska miała problemy ze zdrowiem. Teraz choruje jej mama

Adrianna Biedrzyńska więcej szczegółów nie zdradza. Z pewnością jednak jest kobietą, która tak łatwo się nie poddaje, więc zrobi wszystko by pomóc 84-letniej mamie Helenie. Jeszcze nie tak dawno to aktorka chorowała. W 2014 roku zdiagnozowano u niej guza mózgu. Wtedy wspierała ją właśnie mama. Helena Biedrzyńska (84), która na co dzień mieszka w Bydgoszczy, modliła się o uzdrowienie najstarszej córki. Prosiła o cud, razem pojechały do Watykanu i cud się stał! Po operacji usunięcia nowotworu Adrianna Biedrzyńska wróciła do zdrowia.

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z młodszym o 12 lat mężem 

W 2017 roku wzięła ślub z partnerem Sebastianem Błaszczakiem, młodszym do niej od o 12 lat. 
– Po raz pierwszy jestem naprawdę szczęśliwa. Czekałam na to 50 lat – mówiła wtedy aktorka. Helena Biedrzyńska cieszyła się jej szczęściem, ale chyba nie do końca wierzyła w szczerość wybranka córki.
– Ona jest bardzo ufna. Przy tym wrażliwa. Tak łatwo można przez to ją skrzywdzić – wyznała mama Adrianny. Matczyna intuicja nie zawiodła. W sierpniu Sebastian Błaszczak wrócił do Kanady, gdzie mieszka na stałe i tym samym małżeństwo Adrianny Biedrzyńskiej zakończyło się.

Teraz przyszły kolejne problemy. Ale Adrianna Biedrzyńska nie załamuje rąk tylko działa, najlepiej jak potrafi. Wierzy, że mama wyjdzie ze zdrowotnych problemów. 

CRCR

Czytaj więcej