Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dość wybryków Antka? Nie tak wyobrażała sobie narodziny wnuka
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze miała dobry kontakt z synem Antonim
Fot. AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dość wybryków Antka? Nie tak wyobrażała sobie narodziny wnuka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska niedawno po raz drugi została babcią, ale radość z narodzenia wnuka przykrywa skandal z udziałem jej syna Antoniego. Media od kilku tygodni donoszą, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się tuż przed narodzeniem syna po tym, jak aktor wdał się w romans. Niedawno niemal wdał się w bójkę z dziennikarzem. Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska reaguje na zachowanie syna?

Nie tak wyobrażała sobie ten czas. Jeszcze niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57) wierzyła, że będzie się zajmować wnukiem Vincentem, synkiem Antoniego Królikowskiego (33) i jego żony Joanny Opozdy (33). Od początku deklarowała swoją pomoc, bo przecież nikt nie zastąpi babci. Niestety, wszystko znów poszło nie tak, a aktorka widziała chłopczyka tylko raz, gdy odwiedziła synową po porodzie…

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Nie milkną echa tego, co się wydarzyło. Antoni wdał się w romans, gdy jego żona była w zaawansowanej ciąży. Gdy ta dowiedziała się o wszystkim, aktor wyprowadził się z nową ukochaną. Syna zobaczył dopiero kilka dni po porodzie, gdy do domu Joanny zabrała go mama, próbując jakoś łagodzić sytuację.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jeszcze w sierpniu zeszłego roku, kiedy Joanna i Antoni pobierali się, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wierzyła, że to koniec kłopotów z jej najstarszym synem. On sam jej to obiecywał, gdy 2 lata temu zmarł Paweł Królikowski (†58). Swego rodzaju chrzest bojowy przeszedł niedawno, gdy w Busku-Zdroju bronił teściowej i szwagierki przed teściem. Wydawało się, że nic gorszego nie może się już zdarzyć. A jednak.

Nie potrafił oprzeć się urokowi innej kobiety, mimo że był już żonaty, a do tego czekał na narodziny dziecka! Co na to jego mama? Z pewnością rozumie, jak wielki ból i rozczarowanie przeżywa synowa. Tylko jak długo można tłumaczyć się za to, co robi dorosły od dawna mężczyzna? Kiedy aktorka powie: dość?! Przecież ma też inne dzieci, którym jest bardzo potrzebna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poświęca dużo czasu swoim dzieciom

Gdy kilka lat temu drugi z synów pani Małgorzaty, muzyk i kompozytor Jan (30), został ojcem małego Józia, nie posiadała się z dumy. Jan zaręczył się z aktorką Joanną Jarmołowicz (27) i wszyscy czekają na ich ślub. Z kolei jesienią za mąż wyszła najstarsza córka, Julia (23), studentka medycyny. Swoimi drogami chodzi już Marcelina (21) i tylko najmłodszy syn, Ksawery (15), jest jeszcze pod opieką mamy. – Dla każdego z nich Małgosia ma wiele serca, poświęca swój cenny czas, bo nie wyobraża sobie, żeby mogło być inaczej. Na pewno chciałaby więcej, ale nie pozwala jej na to właśnie zachowanie Antka. Kiedy to się skończy? – zastanawia się w rozmowie z Rewią znajoma aktorki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pewnie chciałaby też pomyśleć o sobie. Od śmierci męża jest sama, ale to nie oznacza, że nie ma prawa do osobistego szczęścia. Widywano ją ostatnio z producentem filmowym Bogusławem Jobem (63), który od lat jest przyjacielem jej rodziny. Razem pokazali się na niedawnej premierze jego filmu "Mój dług" i świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Potem jednak aktorka musiała od nowa stawiać czoło kłopotom. A tych nie brakuje.

Joanna Opozda zażąda rozwodu z orzeczeniem o winie?

Na konferencji prasowej programu "Przez Atlantyk" Antoni wdał się w słowną utarczkę z dziennikarzem pytającym go o to, co się wydarzyło. Niemal doszło do bójki… Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Joanna chce rozwodu z orzeczeniem o winie męża. Dzielić pewnie nie będzie czego, więc pozostanie opieka nad synkiem i alimenty. A te mogą być wysokie i może ich żądać też dla siebie! Jest jeszcze nadzieja, że aktor dostanie kolejną szansę i młodzi do siebie wrócą? Małgorzata Ostrowska-Królikowska z pewnością nie marzy teraz o niczym innym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

 

 

Czytaj więcej