Kamil Osypowicz z "Rolnik szuka żony" czuje się wspaniale w roli taty. Co mówi o chrzcinach córeczki i ślubie z Joanną Wielgosz?
Fot. AKPA

Kamil Osypowicz z "Rolnik szuka żony" czuje się wspaniale w roli taty. Co mówi o chrzcinach córeczki i ślubie z Joanną Wielgosz?

Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" niemal do samego końca ukrywali przed światem, że ich rodzina się powiększy. Dopiero tuż przed rozwiązaniem uczestnik show TVP zdradził, że jego ukochana jest w ciąży. Córka pary przyszła na świat w październiku, a młodzi rodzice już planują jej chrzciny. Kiedy się odbędą? Kiedy Kamil i Joanna planują wziąć ślub? Jakie imię dostała ich córka?

Przez długi czas było to ich wielką tajemnicą. Sympatyczny uczestnik ósmej edycji programu Rolnik szuka żony, Kamil Osypowicz, bardzo chciał, by razem z Joanną Wielgosz mogli swoją radość jak najdłużej zachować tylko dla siebie. I miał ku temu ważne powody…

– To przecież coś ogromnie prywatnego. A jeszcze kiedy okazało się, że Asia musi na siebie szczególnie uważać i niezbędny jest dłuższy pobyt w szpitalu, tym bardziej pragnąłem, by miała całkowity spokój od zainteresowania fanów i mediów – wyznaje w rozmowie z tygodnikiem Rewia. 

Dlatego dopiero krótko przed wyznaczonym terminem porodu narzeczeni zdecydowali się pochwalić światu radosną nowiną. Gratulacjom fanów nie było końca, a oni przyjmowali je z uśmiechem, wiedząc, że już tylko dni dzielą ich od narodzin córki. 

Kamil Osypowicz czuje się doskonale w roli taty

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

– Mała Antosia przyszła na świat dokładnie 23 października. Wszystko poszło dobrze i mogliśmy szybko we troje wrócić do domu – cieszy się świeżo upieczony tata. 

Zapobiegliwość pary sprawiła, że praktycznie całą wyprawkę dla córeczki udało im się zgromadzić, jeszcze gdy Joanna była w ciąży. Ale okazuje się, że Kamil jest również doskonale przygotowany do pielęgnacji niemowlęcia. Jest świetnym tatą!
Potrafię kąpać, przewijać i ukołysać. Pomogę Asi we wszystkim, o co mnie poprosi – mówi, zaznaczając, że jak na razie jego przyszła żona doskonale radzi sobie w opiece nad malutką.
Patrząc na nią, jestem pewien, że wiele rzeczy przychodzi instynktownie. To dziecko zbliżyło nas wszystkich. Ze wzruszeniem przyglądam się, jak moja mama z czułością opiekuje się obiema moimi dziewczynami – dodaje Kamil. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

Teraz młodzi rodzice starają się dobrze poznać nowego członka ich rodziny i skupić na jego wychowaniu…

– Antosia jest grzeczna, jak pokazały nam ostatnie dni, budzi się tylko na karmienie i głównie śpi. Narzeczona wstaje do niej w nocy, więc bywa niewyspana. Ale tak poza tym nasze życie stało się jeszcze lepsze. Wiem, że z czasem będzie coraz dłużej aktywna w ciągu dnia i już nie mogę się tego doczekać – podkreśla rolnik, nie kryjąc swojej dumy i wzruszenia. 

Kamil i Joanna z 8. edycji "Rolnik szuka żony": kiedy ślub?

Zapytany o chrzciny dziewczynki, przyznaje, że razem z narzeczoną już mają wyznaczoną datę, ale nie będzie się ona pokrywała z weselem. 
– To będą dwie, osobne ceremonie. Na razie nie zdradzę, kiedy zaplanowaliśmy chrzciny, ale ślub, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, odbędzie się w przyszłym roku po wakacjach – zapowiada i zaraz dodaje: – Mamy już zarezerwowaną salę weselną, a resztę po kolei będziemy ustalać, aby potem nie oszaleć z natłoku wrażeń. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

W końcu jako młody tata i przyszły mąż doskonale zdaje sobie sprawę, że Antosia i Joanna są najważniejsze. I teraz, kiedy są już we troje, tym bardziej chciałby, by mogli w bliskiej przyszłości pójść na swoje.
– Na razie mamy dach nad głową, jest dobrze, marzyłoby nam się w przyszłości coś własnego, ale wszystko kosztuje, więc oszczędzamy – przyznaje. 

Jak widać, życie miało niesamowity plan dla Joanny i Kamila. Poznali się w popularnym show, a dziś tworzą rodzinę. Oboje zgodnie podkreślają, że ich spotkanie było najlepszym, co ich spotkało do tej pory.
– Program Rolnik szuka żony odmienił moje życie, mam nadzieję, że uczestniczy nowej znajdą miłość tak jak ja – podsumowuje. Jak się zakończy jego najnowsza edycja? Wkrótce się przekonamy. 

Źródło: Centralna Redakcja Czasopism Rozrywkowych Wydawnictwa Bauer

 

Czytaj więcej