Sebastian Fabijański przyłapany na randce z piękną brunetką... Czy to nowa dziewczyna aktora?
Sebastian Fabijański
Fot. AKPA

Sebastian Fabijański przyłapany na randce z piękną brunetką... Czy to nowa dziewczyna aktora?

Jeszcze niedawno media łączyły Sebastiana Fabijańskiego z młodą aktorką Anną-Marią Sieklucką. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że ta relacja należy już do przeszłości. Magazyn "Twoje Imperium" donosi, że Sebastian Fabijański został przyłapany na randce z piękną brunetką. Czy to nowa dziewczyna aktora?

Sebastian Fabijański ma na swoim koncie wiele podbojów miłosnych. Jeszcze niedawno był widywany ze znaną aktorką, a ostatnio paparazzi przyłapali go na mieście w towarzystwie innej pięknej kobiety. Kim jest dla niego urocza brunetka?

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę? 

Jak donosi magazyn "Twoje Imperium" aktor i dziewczyna przyjechali do restauracji. Tam spotkali się ze znajomymi. Sebastian Fabijański nie był obojętny wobec partnerki: jak widać na opublikowanych w tygodniku "Twoje Imperium" zdjęciach, aktor przytulał i całował wysoką, wyglądającą jak modelka dziewczynę. Ona odwzajemniała czułe gesty. Między tymi dwojgiem bez wątpienia jest chemia, ale czy Sebastian jest już gotowy na nowy związek?

– Tak będąc zupełnie szczerym, chciałbym z tego wszystkiego żartować, co się działo. Natomiast ja się z jakichś przyczyn pogubiłem w swoim życiu i chciałbym się po prostu jakoś pozbierać w końcu – zdradził niedawno w wywiadzie Fabijański. Czy piękna brunetka mu w tym pomoże

fabijanski

Czy Sebastian Fabijański jest w związku z Anną-Marią Sieklucką?

Jeszcze w październiku br. był zauroczony znaną aktorką. Sieć obiegły gorące zdjęcia paparazzi, na których widać, jak Sebastian Fabijański namiętnie całuje się z Anną-Marią Sieklucką gwiazdą filmu „365 dni”. Na premierze filmu Apokawixa przyznał, że dostał kontakt do Siekluckiej dzięki ich wspólnym znajomym z branży filmowej. 

– Nie pamiętam, szczerze mówiąc, jak my się poznaliśmy. Chyba ja do niej napisałem w ogóle, bo miałem do niej numer telefonu i jakoś tak przy okazji tego, że ja robiłem film z twórcami 365 dni, którzy z nią współpracowali... powiedział. Wystarał się o jej numer telefonu i umówili się na randkę.  Ale najwyraźniej to już przeszłość. 

Wcześniej Sebastian Fabijański rozstał się z Julią Kuczyńską

Sebastian Fabijański w lipcu rozstał się blogerką modową Maffashion, czyli Julią Kuczyńską, z którą ma dwuletniego syna Bastiana. 
– Słuchajcie, to jest ten moment, w którym nagram to story, które ciekawi pewnie wiele osób. Czekałam na moment, kiedy będę gotowa psychicznie, stabilnie, bo nie jest łatwo. Nie wiem, czy gotowa jestem, ale skoro już pojawili się jacyś rzekomi informatorzy, mam swoje podejrzenia, którzy tak wszystko wiedzą, a to, co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie. Jest dużo tam przekłamań... Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu... około... potwierdzam... – powiedziała Kuczyńska na InstaStory. Jednocześnie podkreśliła, że nie ma zwyczaju wywlekania prywatnych spraw na światło dzienne i nie zamierza więcej komentować swojego rozstania. Zdementowała jednak doniesienia jednego z portali dotyczące rzekomych powodów rozpadu jej związku.
– Mogę tylko dodać, bo to akurat mnie boli. Nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem. Wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – wyznała wyraźnie rozżalona.

Wcześniej Sebastian Fabijański był związany głównie z koleżankami po fachu: Agnieszką Więdłochą (35) i Olgą Bołądź (37), z którą zdążył się zaręczyć i zdobyć sympatię jej syna. Niestety, te związki skończyły się z hukiem, a jako przyczynę wskazywano trudny charakter aktora. 

Sebastian Fabijański po medialnej aferze i przepychankach z Julią Kuczyńską ustalił z nią podział opieki nad dzieckiem, sprzedał dom i chce zacząć wszystko od nowa. Nowa dziewczyna mu w tym pomoże?

CRCR

Czytaj więcej