Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski marzą o dziecku! "Chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego potomka" – wyznaje dziennikarka
Małgorzata Opczowska, gospodyni "Pytania na śniadanie"
Fot. AKPA

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski marzą o dziecku! "Chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego potomka" – wyznaje dziennikarka

Małgorzata Opczowska, prezenterka "Pytania na śniadanie" i jej mąż Jacek Łęski, reporter TVP marzą o wspólnym dziecku. – Jesteśmy na to otwarci. Na wszystko jest dobry moment i myślę, że nasz trwa – wyznała Małgorzata Opczowska w szczerej rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Małgorzata Opczowska (40) i Jacek Łęski (57) kilka miesięcy temu obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Jak upłynął im ten rok? Jak się okazuje, dla młodych małżonków były to miesiące pełne szczęścia, ale również wielkiego niepokoju. Jacek Łęski jako reporter TVP, już kilka miesięcy po ślubie wyjechał, by relacjonować sytuację z ogarniętych wojną terenów Ukrainy. – Wiedziałam, że jest w niebezpieczeństwie i każdego dnia naraża swoje życie – przyznała Małgorzata Opczowska.
Teraz małżonkowie tym bardziej cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą, a gwiazda programu śniadaniowego TVP nie ukrywa, że chciałaby ponownie zostać mamą.

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski tworzą ciepły, kochający dom

Oboje pracują w telewizji, a to oznacza, że są na co dzień bardzo zabieganymi ludźmi. Mimo szalonego tempa życia udaje się im znaleźć czas dla siebie i nie przenosić zawodowych stresów do domu. 
– Wiemy, co to jest życie pod presją czasu. Terminy, które nas gonią, ustawiają nam rytm tygodnia. Ale zawsze znajdujemy chwile dla siebie i dla rodziny. Potrafimy to rozgraniczyć, a to, co dzieje się na Ukrainie, uświadomiło chyba wszystkim jak kruche może być życie. Jak ważna jest rodzina. Z tym większą uwagą staramy się z Jackiem tworzyć ciepły, kochający dom. To nam się udało, dbamy o siebie nawzajem codziennie – wyznała Małgorzata Opczowska.

 -
Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski
AKPA

Rocznica ślubu to dla nich bardzo ważne święto 

Swoją pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski spędzali nad Bałtykiem, gdzie mogli w spokoju cieszyć się wspólnie spędzanym czasem i snuć plany na przyszłość. Wybór miejsca nie był przypadkowy. To właśnie nad polskim morzem, na plaży w Juracie, para powiedziała sobie sakramentalne "tak".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Opczowska (@opczowska_malgorzata)


– Mam takie poczucie, że czekałam na swojego męża przez całe życie. To jakbym dostała dar od losu. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że świętujemy każdy wspólnie spędzony dzień, miesiąc, rok… Zamierzamy to robić do końca naszych dni – wyznała Małgorzata Opczowska.

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski planują powiększenie rodziny

Gospodyni "Pytania na śniadanie" zdradziła w jednym z wywiadów, że oboje z mężem kochają podróże, nowe miejsca, poznawanie nowych ludzi i ich kultury. Z pewnością jednak plany bliższych i dalszych wyjazdów rodzinnych schodzą na plan dalszy wobec marzenia o wspólnym dziecku.

– Chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego potomka. Jesteśmy na to otwarci. Na wszystko jest dobry moment i myślę, że nasz trwa. Ale nie chcemy czuć żadnej presji. Jest nam tak dobrze razem, że po prostu nie chcielibyśmy niczego zepsuć – wyznała Małgorzata Opczowska w szczerej rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Przypomnijmy, że dziennikarka i jej mąż razem wychowują Maksa, syna Małgosi z poprzedniego związku. Relacje między chłopcem a Jackiem są tak bliskie, że gwiazda zyskała pewność, że jest już gotowa na powiększenie rodziny.

Czytaj więcej