Ida Nowakowska o recepcie na udany związek: "To ważne, aby nie bać się mówić"
Ida Nowakowska ma sposób na udane małżeństwo
Fot. AKPA

Ida Nowakowska o recepcie na udany związek: "To ważne, aby nie bać się mówić"

Ida Nowakowska od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną. Choć razem z mężem przez długi czas żyli na odległość, a teraz rozdzielają ich częste wyjazdy, prezenterka i tancerka mówi, jak sobie z tym radzą. Zdradziła też, jaką ma receptę na udany związek. Oto jej sekret!

Chociaż Ida Nowakowska wyszła za Jacka Herndona już w 2015 roku, to przez kolejnych pięć lat para żyła w związku na odległość. Dopiero w 2020 roku dyplomata przeprowadził się na stałe do Polski. Małżonkowie wkrótce powitali na świecie swojego synka Maksymiliana i ich rodzina połączyła się jeszcze silniejszymi więzami.

Co robi mąż Idy Nowakowskiej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Od tej pory Ida Nowakowska, jej mąż Jack Herndon i syn Maksymilian starają się jak najwięcej czasu spędzać ze sobą. To trudne zadanie, bo prezenterka jest zaangażowana w wiele projektów zawodowych, a jej ukochany mąż często musi wyjeżdżać. Ale jak się okazuje, nawet na to znajdzie się metoda. – Staramy się z mężem podróżować razem. To trudne zadanie, ale już opanowaliśmy jego zasady. Zawsze zabieramy fotelik samochodowy, składany wózek i podstawowe rzeczy dla Maksymiliana. On uwielbia podróże. Mamy szczęście, bo do tej pory załoga samolotu i współpasażerowie byli bardzo mili. Jack często wyjeżdża na konferencje, ale zwykle stara się, abym mogła choć na chwilę z Maksem przyjechać do niego – mówi nam. A mąż z uśmiechem i podziwem się jej przygląda. Jest pewien, że znalazł idealną partnerkę do życia. 

Jaki Ida Nowakowska ma sposób na udane małżeństwo?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Od siedmiu lat Ida Nowakowska jest szczęśliwą mężatką. Popularna gospodyni „Pytania na śniadanie”, Ida Nowakowska niezmiernie rzadko mówi o swoim małżeństwie z Jackiem Herndonem (30). Ale dla tygodnika „Rewia” zgodziła się zrobić wyjątek. – Sposób na udaną relację, to świadomość, czego dokładnie oczekuje się od partnera. To ważne, aby nie bać się mówić o marzeniach, potrzebach i żeby wspierać się we wszystkim – stwierdziła gwiazda i zaraz dodała: – Dla mnie małżeństwo, rodzina to wspólnie wspomagający się team, aby każdy rozwijał skrzydła. Myślę, że kluczem do sukcesu związku są wspólne marzenia, a właściwie to praca nad ich budowaniem.

 

CRCR

Czytaj więcej